Irodai kisegítő, szállítási és rakodási feladatok ellátására munkatársat keresünk

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 14. 14:00

A Turizmus Kft., Magyarország piacvezető turisztikai szaklapkiadója és rendezvényszervezője elhivatott csapatába keres új kollégát részmunkaidőben gépjárművezetői, rakodási, szállítási és irodai kisegítő feladatok ellátására.
Leendő munkatársunk feladatai:

Irodában végzendő:

  • számlák, magazinok borítékolása, címkézése (több száz db/hó)
  • postai ügyintézés, küldemények feladása (hetente minimum kétszer)

Szállítás, rakodás:

  • havonta több ezer példányszámú magazin rakodása, szállítása Budapesten és környékén
  • központi raktár rendben tartása
  • egyéb anyagbeszerzés és szállítás eseti igények alapján

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány, több éves, magabiztos gépjárművezetői rutin, kiváló budapesti helyismeret
  • jó fizikum
  • önállóság, talpraesettség, megbízhatóság és jó problémamegoldó képesség
  • középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • turisztikai szektor ismerete

Amit kínálunk:

  • részmunkaidő, heti 10 óra rugalmas beosztásban
  • családias környezet
  • kedvezményes étkezési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Tervezett munkakezdés: szeptembertől betanulással.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: