Irodai munka, Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége

Forrás: turizmus.com

 2019. április 26. 12:11

A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége
ÚJ KOLLEGÁT KERES IRODAI MUNKAKÖRBE
teljes munkaidőben, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • az MSZÉSZ rendezvényeinek szervezésében, lebonyolításában részvétel,
  • MSZÉSZ-tagokkal kapcsolattartás (e-mail, telefon),
  • a hazai és nemzetközi szállodaipar teljesítményét bemutató statisztikák készítése,
  • az MSZÉSZ honlapjának, social media felületeinek kezelése,
  • hírlevelek szerkesztése,
  • egyéb napi szinten felmerülő adminisztrációs teendők.

Elvárások:

  • magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint),
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • előny az idegenforgalmi felsőfokú végzettség,
  • nyitott, motivált személyiség,
  • nagyfokú precizitás, lelkiismeretesség.

Mit kínálunk?

  • a hazai szállodaipar megismerése,
  • szakmai rendezvényeken részvétel,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • versenyképes jövedelem, juttatáscsomag.