Irodai ügyintéző, MSZÉSZ

Forrás: turizmus.com

 2020. január 19. 17:37

A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége új kollegát keres irodai ügyintéző munkakörbe, teljes munkaidőben, februári vagy márciusi kezdéssel.

Feladatok

  • Hotelstars szállodaminősítő rendszer adminisztrációs hátterének koordinálása
  • Az MSZÉSZ rendezvényeinek szervezésében, lebonyolításában való részvétel
  • A hazai és nemzetközi szállodaipar teljesítményét bemutató statisztikák készítése
  • Hírlevelek szerkesztése
  • Egyéb napi szinten felmerülő adminisztrációs, irodai teendők

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Csapatban való lelkiismeretes munka

Mit kínálunk?

  • A hazai szállodaipar szakembereinek, vezetőinek megismerése
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Dinamikus, emberközpontú, kis csapat
  • Kedvezményes szálláslehetőség számos hazai hotelben

Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: