Kampánymanager

Forrás: turizmus.com

 2021. június 25. 12:25

A Szallas.hu csoport tagja, a Maiutazas.hu csapattársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szálláshelyek által küldött akciós csomagajánlatok szerkesztése és feltöltése a felületre
  • Saját és partner utazási irodák ajánlatainak feltöltése
  • A napi munkafolyamathoz kapcsolódó listák, jegyzetek vezetése és kezelése
  • A partner igényeinek megfelelő útbaigazítás, tájékoztatás, segítségnyújtás és problémakezelés
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van szállodai területen szerzett munkatapasztalatod
  • Rendelkezel idegenforgalmi végzettséggel
  • Megbízható és precíz személyiség vagy
  • Tudsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Munkád során nem okoz problémát a Word és az Excel használata
  • Folyamatosan tanulni és fejlődni szeretnél, nem riadsz meg a kihívásoktól

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségbiztosítás és cafeteria
  • Karrierlehetőség cégen belül
  • Érdekes, sokszínű munkakör
  • Innovatív ötletek támogatása
  • Kedvezményes utazások, csapatépítők, szép és modern iroda a III. kerületben

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV