Kártya sales és termékfejlesztő manager, BFTK

Forrás: turizmus.com

 2018. január 17. 17:44

BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság munkavállalót keres kártya sales és termékfejlesztő manager pozícióba!

Feladatok:

  • Budapest Card turisztikai kedvezménykártya viszonteladó partnereinek és szolgáltatópartnereinek akvirálása
  • Közreműködés - a Budapest Card viszonteladói és a cég saját irodahálózati - eladásösztönző rendszerének fejlesztésében.
  • Közreműködés a Budapest Card online értékesítésének fejlesztésében
  • Iparági trendek követése, elemzése
  • Termékfejlesztési javaslatok előkészítése
  • Új, korábban még nem használat értékesítési csatornák felkutatása és ezekkel együttműködés kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség turisztikai szakon
  • legalább 3 éves turisztikai területén szerzett releváns szakmai gyakorlat
    felsőfokú aktív, tárgyalóképes angol nyelv tudás
  • önállóság és csapatmunkára való képesség
  • kreativitás és proaktivitás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • precizitás, kreativitás, gyorsaság, határozottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • online értékesítés területen szerezett gyakorlat
  • külföldön szerzett szakmai tapasztalat
  • további idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
  • aktív hazai és nemzetközi turisztikai kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony,
  • központi elhelyezkedésű budapesti munkahely
  • kihívásokkal teli, változatos, felelősségteljes feladatok
  • versenyképes cafeteria juttatási csomag
  • azonnali kezdési lehetőség

A jelentkezés módja:

A munkakör betöltésének tervezett időpontja:a jelentkezési folyamat lezárulását követően azonnal. A jelentkezéseket a fizetési igénymegjelölésével legkésőbb 2018. február 11. napjáig várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)