Kereskedelmi és marketingasszisztens

Forrás: turizmus.com

 2021. február 18. 14:15

Budapest X. kerületében működő vállalkozás keres új munkatársat kereskedelem és marketing területén 8 órás munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítés és marketing támogatása, napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Statisztikák, kimutatások készítése, napi szintű vezetése
  • Online kommunikációs anyagok tervezése, közösségi és médiafelületek nyomon követése, weboldal tartalmi ellenőrzése
  • Rendezvények szervezésében, reklámanyagok tervezésében való részvétel

Elvárások:

  • Min. 2-3 év tapasztalat kereskedelem és/vagy marketing területén
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, kiemelten fontos az Excel magabiztos használata
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, igényes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Kérjük, küldd el a fényképes önéletrajzod, a nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail-címre: