KÖNYVELŐ, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 27. 16:00

Szívesen lennél a magyar turisztikai piac egyik legmeghatározóbb szereplőjének csapattagja? Csatlakozz a Vistához!

Ha profi könyvelő vagy, jelentkezz hozzánk! Keressük azt a munkatársunkat, akiben száz százalékban megbízhatunk és akire rábízhatjuk a szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési folyamatok teljes körű ellátását.

Főbb feladatok:

  • Szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Részvétel a számla jóváhagyási folyamatokban
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel
  • Bank könyvelése
  • Pénztár kezelése, dokumentálása
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves bevallások összeállításában
  • Részvétel az éves beszámoló összeállításában

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • Magas szintű MS Office ismeret,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • Pontosság, precizitás,
  • Önálló munkavégzési képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 2-3 év gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Kellemes, új irodai munkakörnyezet a belvárosban

Munkaidő:
Teljes munkaidő