Kulturális és turisztikai menedzser

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 28. 16:25

Az esztergomi Bazilika kulturális és turisztikai menedzser munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A Bazilika kulturális és turisztikai stratégiájának fejlesztése
  • Turisztikai termékkapcsolások és új termékek kialakítása (pl. MICE-szegmenst érintően)
  • A vendéglátóegységgel kapcsolatos fejlesztési koncepció kidolgozása
  • Turisztikai és kulturális programok szervezése, lebonyolítása
  • Marketinganyagok készítése, terjesztése
  • Turisztikai szervezetek, cégek felé kapcsolatépítés

Elvárások:

  • Felsőfokú, turisztikai vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, további nyelvismeret előnyt jelent
  • Termékfejlesztésben, koncepció- és stratégiaalkotásban való jártasság
  • Jó kommunikációs és fogalmazókészség
  • Önálló munkavégzésre, projektvezetésre való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Exkluzív, történelmi környezetben történő munkavégzés
  • Megbecsült, hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Kötetlen, heti 40 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Esztergom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél, amelyben, kérjük, hogy térjen ki vallásos kötődéseire is