Marketing munkatárs, Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft.

Forrás: turizmus.com

 2016. június 01. 14:21

A Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft. 1 fő marketing munkatársat keres, egész éves állásra.

Fő feladatok:
- részvétel a város marketing tervének megvalósításában bel- és külföldön;
- kampányszervezés, kreatív szövegírás, grafikai tervek előkészítése, hirdetési felületek szervezése;
- sajtó és PR kapcsolatok ápolása;
- study tour, vásár, workshop szervezés és lebonyolítás;
- kiadványok gondozása.

Ez vár az új munkatársunkra:
- változatosság, folyamatosan új kihívások;
- szakmai fejlődési lehetőség;
- fiatal csapat;
- külföldi és belföldi munka utak;
- teljesítmény arányos bérezés.

Az alkalmazás feltételei:
- szakirányú végzettség
– turisztikai vagy marketing szakirányon;
- német / angol nyelv tárgyalási szintű ismerete;
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
- haladó szintű MS Office ismeret;
- precíz, önálló munkavégzés;
- jó szervező készség;
- kreativitás;
- B kategóriás jogosítvány.

Előny:
- további idegen nyelvek ismerete;
- Hévíz és környékének ismerete;
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkakezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzokat, motivációs levéllel, bruttó fizetési igény megadásával, 2016. június 13-ig az alábbi címre várjuk:

(x)