Marketing munkatárs, Tourinform iroda - Siófok

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 08. 16:42

Marketing munkatársat keresünk!

Csapatunk leendő tagja rendelkezik marketing területen szerzett tapasztalattal, kreativitással, kiváló kommunikációs készséggel, online területeken magabiztos.

Feladataid közé tartozik:
• Részvétel a marketing stratégiák megvalósításában
• Az elfogadott kreatív stratégia alapján offline és online kampányok tervezése, megvalósítása
• Szövegírás, tartalom előállítás, PR cikkek elkészítése
• Kampányok nyomon követése, értékelése
• Az Egyesület belső kommunikációjának koordinálása
• Kiadványok tervezése, szerkesztése
• Turisztikai honlap és közösségi oldalak szerkesztése (Közösségi oldalak töltése, kampányok kezelése, hírlevél szerkesztés)
• Marketing és turisztikai pályázatok írása
• VIP vendégekkel és VIP rendezvény, vagy study tour csoportokkal való foglalkozás
• Sajtó nyilvános események megszervezése és koordinálása

Téged keresünk, ha
• felsőfokú végzetséggel és kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezel
• érdekel a marketing világa
• lelkes, kreatív, dinamikus, megoldás orientált személyiség vagy
• képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára is egyaránt
• szereted a kihívásokat, a jó szervező és problémamegoldó készséget igénylő feladatokat

Előnyt jelent:
• hasonló feladatkörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
• grafikai programok ismerete
• egyéb kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Stabil háttér
• Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel együtt az alábbi e-mail címre:

(X)