Szerkesztő-újságírót keres a Turizmus.com

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 27. 07:00

Több évtizede működő médiakiadó, a Turizmus Kft. szerkesztősége felvételt hirdet a turizmus és ahhoz kapcsolódó témák iránt érdeklődő szerkesztő-újságíró munkatárs részére, teljes munkaidőben.

A Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány portfóliójában lévő Turizmus.com a turisztikai szakma vezető, hiteles és mértékadó hírportálja, a többi közt folyamatosan frissülő bel- és külföldi hírekkel, háttéranyagokkal, exkluzív tartalmakkal, valamint napi hírlevéllel és a havonta megjelenő Turizmus.com szakmai magazinnal.

Feladatok:

  • Cikkek, interjúk készítése, online szerkesztése
  • Hazai és nemzetközi hírek folyamatos figyelése, naprakész feldolgozása
  • Rendezvényeken, sajtóeseményeken való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 1 év újságírói/szerkesztői tapasztalat
  • Online felületek kezelésében való jártasság
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Terhelhetőség, dinamikus munkatempó
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló íráskészség, jó helyesírás, választékos fogalmazás

Előny:

  • Turizmus szakterület ismerete
  • Jogosítvány
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a bruttó fizetési igény és a pozíció megjelölésével a fenyvesi.judit@turizmus.com e mail-címre várjuk.

(Borítókép: 123rf.com)