MICE utazásszervező referens állás, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 24. 16:06

A 35 éves, nagymúltú Tensi utazási iroda MICE csapatába keres incentive utazásszervező referens kollégát

Elvárások:

  • Kedves, udvarias, vidám személyiség
  • Kiutaztatásban szerzett min. 2 éves gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Termékfejlesztéssel kapcsolatos tudás és szándék
  • Széleskörű desztináció ismeret
  • Kreatív gondolkozás
  • Prezentációs készség és gyakorlat
  • Sales készség és tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhető, rugalmas, csapatjátékos karakter

Előnyt jelent:

  • Repülőjegyes és szállásfoglaló rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelven kívüli egyéb idegennyelv ismerete
  • Speciális desztináció ismerete
  • Meglévő érdemi partner-, és ügyfélkapcsolatok

Feladatok:
A Tensi stratégiai üzletágának számító, alapvetően account manager rendszerben dolgozó MICE részlegén egyedi, zárt csoportok és egyéb céges megrendelés alapján kiszolgálandó egyéni utazások teljes körű szervezése és lebonyolítása. A munka része a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, emelletta az ügyfelekkel való kapcsolattartás is. A munkakör része továbbá a referensi feladatokon túl tender ajánlatok kidolgozása és a részleg sales tevékenységében való aktív és kreatív részvétel.

Ami ajánlunk:

  • változatos, minőségi munka
  • évek óta összeszokott, egymást mindenben támogató csapat
  • családias hangulat
  • nívós utazási lehetőségek

A fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi email címen:

(X)