Műszaki vezető

Forrás: turizmus.com

 2021. november 16. 16:45

Főbb feladatok:

  • A társaság létesítményeinek műszaki üzemeltetése
  • A TMK és gépész csoport munkájának irányítása
  • A beruházások, karbantartások, beszerzések teljesítésének szakmai lebonyolítása, szerződéskötések előkészítése
  • Energiagazdálkodási és energiafelhasználás racionalizálási feladatok
  • Vízkezelési technológia folyamatos figyelemmel kísérése, optimalizálása
  • Külső cégekkel való kapcsolattartás, az elvégzett tevékenység szakmai szempontból történő ellenőrzése, felelős igazolása
  • A rábízott létesítmények napi operatív üzemeltetése, üzemzavar-elhárítás, rendeltetésszerű használat folyamatos biztosítása
  • A műszaki fejlesztések előkészítése, a fejlesztések kidolgozása
  • Az éves műszaki költségtervek előkészítése
  • Javaslattétel a fenntartási munkák ütemezésére, végrehajtásának elrendelése, megszervezése és ellenőrzése
  • Részvétel a Fürdő Integrált Minőség és Környezetirányítási rendszerének kialakításában és fenntartásában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Létesítmény üzemeltetési területen szerzett releváns minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Betöltött hasonló vezetői munkakör
  • Gépészmérnök végzettség
  • Uszodagépész (vízforgató-berendezéskezelő) végzettség
  • Vízkezelés területén való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Komplex, kihívásokkal teli feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Sárvár