Pácienskoordinátor

Forrás: turizmus.com

 2021. március 26. 14:00

IX. kerületi fogászati klinika német nyelvű pácienseihez PÁCIENSKOORDINÁTOR munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Az ideális jelölt:

  • Társalgási szintű német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt (teszteljük!)
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office-t
  • Motivált
  • Csapatjátékos
  • Rugalmas
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Egészségügyi előképzettség nem feltétel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Terhelhető
  • Szereti a kihívásokat
  • Jó problémamegoldó
  • Kreatív
  • Precíz
  • Proaktív
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Összetartó, jó csapat
  • Családias légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos munka
  • Igényes munkakörnyezet

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz