Proaktív nemzetközi senior sales menedzser | Visit Hungary

Forrás: turizmus.com

 2023. január 30. 12:32

A Magyar Turisztikai Ügynökség Cégcsoport leányvállalata, a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nzrt. pályázatot hirdet Proaktív nemzetközi senior sales menedzser munkakör betöltésére a Kongresszusi Iroda csapatában.
A munkakör célja a Kongresszusi Iroda üzletfejlesztési stratégiájának és éves értékesítési tervének összeállításában és ezek eredményes megvalósításában való aktív szakmai részvétel. A munkakör kiemelt feladata Budapest és Magyarország, nagy potenciálú kongresszusi és MICE-desztinációs imázsának erősítése értékesítésösztönzéssel, célzott desztinációsmarketing-tevékenységgel és folyamatos piacelemzés segítségével. Munkájával a munkatárs jelentősen hozzájárul Magyarország turisztikai forgalmának növekedéséhez az üzleti szektorban.

Feladatok:

  • Folyamatosan nyomon követni a nemzetközi kongresszusi és üzleti piacon elérhető lehetőségeket nagy létszámú, fontos nemzetközi rendezvények budapesti és magyarországi megvalósításához
  • Promóciós tevékenységekkel aktívan hozzájárulni, hogy nagy számú üzleti lekérések, érkezzenek a Kongresszusi Irodához a megcélzott nemzetközi piacokról
  • A magyarországi üzleti és vállalati turisztikai szektorban érdekelt szolgáltatók folyamatos tájékoztatása és koordinálása versenyképes és innovatív közös ajánlatok kidolgozása érdekében, a reaktív sales munkatárssal együttműködve
  • A potenciális nemzetközi kongresszusi és üzleti szegmens partnerei körében promotálni a magyarországi kínálatot és üzleti lehetőségeket, többek közt értékesítésösztönző sales callok, üzleti találkozók és egyéb szakmai programok szervezésével
  • Promóciós tevékenységekkel és partnerkapcsolatok építésével aktívan hozzájárulni Magyarország expóimázsának erősítéséhez nemzetközi szinten
  • A Kongresszusi Iroda konferencia nagyköveti programjának kidolgozása
  • Prezentációk és edukációs fórumok keretében a kiemelt magyarországi attrakciók ismertetése
  • Részvétel releváns szakmai rendezvényeken, kiállításokon Magyarországon és a nemzetközi piacon
  • Folyamatos kapcsolattartás és partneri hálózat fejlesztése a releváns magyar és nemzetközi partnerek körében (utazásszervezők, rendezvényszervezők, közlekedési vállalatok képviselői, egyéb szolgáltatók)
  • Nemzetközi és hazai partnerkapcsolatok kiépítése és kezelése Budapest és Magyarország nemzetközi piaci láthatóságának növelése érdekében a magyar és nemzetközi társintézményekkel, szakmai szövetségekkel, egyesületekkel együttműködve
  • A kiemelt termékek fontos értékesítőinek és szakmai média képviselőinek felkutatása

Szakmai követelmények:

  • Szakképzettség: felsőfokú végzettség
  • Szaktudás: a magyar és nemzetközi kongresszusi és üzleti rendezvényszervezői piac átfogó ismerete, a turisztikai szektor működésében, aktuális trendjeiben való jártasság, nemzetközi szakmai szövetségekkel, szervezetekkel való koordinációban való tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat a turisztikai, rendezvény szektorban
  • 5-7 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban

Előnyt jelent:
  • Több idegen nyelv ismerete
  • Külföldi piacon szerzett tapasztalat

Személyes követelmények:

  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Stratégiai szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó értékesítői adottságok
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó együttműködő képesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • Rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Elhivatott, inspiráló csapat
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Céges telefon, laptop
  • Cafeteriajuttatás

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15–23.

Jelentkezni IDE kattintva, a Karrieroldalunkon lehet.