Programkoordinátori állás az ImagineBudapestnél

Forrás: turizmus.com

 2020. február 04. 15:05

Belvárosi irodánkba keresünk rendezvény- és/vagy utazásszervezésben jártas munkatársat, aki rajong Budapestért!

Főbb feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések teljesítése
  • Megrendelt programok megvalósítása
  • Új programok, csapatépítők kitalálása és megszervezése,
  • ezalatt kapcsolattartás sétavezetőinkkel, partnereinkkel, és az ügyféllel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • 2–5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kreativitás, motiváltság és Budapest-ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahely
  • Inspiráló feladatok
  • Szakmai fejlődés

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél, valamint angol nyelvű bemutatkozó videó beküldésével, a nettó fizetési igény megjelölésével 2020. február 15-ig várjuk az alábbi e-mail címre: