Project manager

Forrás: turizmus.com

 2023. január 05. 16:45

A Microcosmos Events DMC BUD bővülő csapatába project managert keres. Ha otthonosan mozogsz a rendezvények és/vagy a DMC-világban, kívül-belül ismered Budapest MICE termékeit, folyékonyan beszélsz nemcsak angolul, de az ügyfelek nyelvén is, itt a helyed.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel, hazai alvállalkozókkal
  • Kreatív incentive programok összeállítása
  • Ajánlati anyagok és árajánlatok készítése
  • Rendezvények, programok teljes körű szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Min. 3 éves DMC/rendezvényszervező ügynökségi/releváns ügyféloldali tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Nyitottság, tudásvágy és némi humorérzék

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Többéves DMC szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A legnagyobb nemzetközi brandek, változatos MICE-projektek
  • Klassz csapat, kutyabarát irodai környezet, jó megközelíthetőséggel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV és lényegre törő motivációs levél angol nyelven