Projektmenedzser

Forrás: turizmus.com

 2023. december 08. 19:20

A Budapest Brand nZrt. turisztikai üzletága projektmenedzsert keres. Ha érdekel a turizmus, a városmarketing, a turisztikai termékek és szolgáltatások világa, a szemléleted termékfejlesztés, partnerkapcsolat és sales központú várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • Budapestinfo Point és közterületi turisztikai információs pontok működtetésének, megszervezése, arculatfejlesztésének gondozása
  • Új és meglévő partneri együttműködések ápolása és új együttműködések generálása
  • A város (turisztikai) attrakciónak folyamatos nyomonkövetése, felkutatása
  • Turisztikai termékek értékesítésének felügyelete
  • A közterületi információs pultokkal kapcsolatos pályáztatás, engedélyeztetési eljárás lefolytatása, szerződéskötés
  • Szerződések alapján a díjelszámolás időszakos ellenőrzése és nyomonkövetese
  • Nemzetközi turisztikai vonzerővel bíró nagy eseményekkel való együttműködések létrejöttének segítése
  • Statisztikák, jelentések elemzése
  • Beszerzések és szerződések bonyolítása, teljesülések követése, beszámolók, elszámolások elkészítése, számlák ügykezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdasági, turizmus)
  • Precizitás, pontos adminisztráció

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés három hónapos próbaidővel
  • Bér: havi bruttó 550.000–650.000 Ft között tapasztalattól függően
  • Cafeteria: havi nettó 40.000 Ft
  • Éves képzési, iskolakezdési, kétévente szemüveg-támogatás
  • Munkaidő: napi 8 óra, heti 1 nap HO
  • Munkavégzés: V. kerület, azonnal

Munkaidő: 8 órás

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, fizetési igénnyel