Projektmenedzser, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 30. 09:00

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új kliensek rendezvénytechnikai megkereséseinek magas színvonalú kezelése
  • A zökkenőmentes lebonyolítás biztosítása bel- és külföldi rendezvények tekintetében
  • A sikeres együttműködés utókövetéseként további üzletek proaktív generálása
  • Teljes körű projektmenedzsment: a rendezvényekhez közvetve és közvetlenül kapcsolódó előkészítő és szervező feladatok (ajánlatok, szerződések, megrendelések stb.) teljesítése, illetve koordinálása, továbbá a rendezvények kivitelezése és lezárása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 2 éves szállodai rendezvénylebonyolító tapasztalattal rendelkezel (5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat preferált)
  • Járatos vagy komplex projektek vezetésében és nívós ügyfelek kezelésében
  • Pontosan vezeted az adminisztrációt
  • Kiváló szervező vagy, és hatékonyan tudsz párhuzamosan futó projekteket menedzselni
  • Tárgyalóképes az angolod
  • Bírod a terhelést
  • Maximalista vagy
  • Van tapasztalatod kisebb csapatok munkájának koordinálásában (nem szükségszerűen mint felettesük)

A pozíció elnyeréséhez előny:
Értékesítésben szerzett tapasztalat előnynek minősül.

Várjuk jelentkezésed angol nyelvű önéletrajzzal és angol nyelvű motivációs levéllel az alábbi e-mail címen: