Projektmenedzser, Budapest - Special Effects International Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 30. 10:04

Feladatok:

- meglévő és új kliensek rendezvénytechnikai megkereséseinek magas színvonalú kezelése
- a sikeres együttműködés utókövetéseként további üzletek proaktív generálása
- a zökkenőmentes üzemeltetés biztosítása bel- és külföldi rendezvények tekintetében egyaránt
- teljes körű projektmenedzsment: a projektekhez, rendezvényekhez közvetve és közvetlenül kapcsolódó előkészítő feladatok (ajánlatok, szerződések, megrendelések stb.) teljesítése, illetve koordinálása, továbbá a rendezvények lebonyolítása és lezárása

Téged keresünk, ha:

- tapasztalatod a szállodaiparban vagy rendezvényszervezésben szerezted
- járatos vagy komplex projektek vezetésében és nívós ügyfelek kezelésében
- kiváló szervező vagy és pontosan vezeted az adminisztrációt
- tárgyalóképes az angolod
- felsőfokú üzleti vagy idegenforgalmi végzettséged van
- bírod a terhelést
- maximalista vagy

Jelentkezés: angol és magyar nyelvű CV-vel és magyar nyelvű motivációs levéllel az alábbi e-mail címen:

(X)