Projektmenedzser, Special Effects International

Forrás: turizmus.com

 2022. január 13. 18:22

A Special Effects Zrt. Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert rendezvényszolgáltatója, amely évente több ezer sikeres eseményt bonyolít le itthon és külföldön egyaránt. A közel 40 éves vállalat világszínvonalú, innovatív, biztonságos és fenntartható rendezvénymegoldásokat nyújt ügyfeleinek.

Csatlakozz a Special Effects profi csapatához, és ugorj fejest a nagyszabású projektek világába!

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek rendezvénytechnikai megkereséseinek magas színvonalú kezelése
  • A zökkenőmentes lebonyolítás biztosítása bel- és külföldi rendezvények tekintetében
  • A sikeres együttműködés utókövetéseként további üzletek proaktív generálása
  • Teljes körű projektmenedzsment: a rendezvényekhez közvetve és közvetlenül kapcsolódó előkészítő és szervező feladatok teljesítése (ajánlatok, szerződések, megrendelések elkészítése stb.), illetve koordinálása, továbbá a rendezvények kivitelezése és lezárása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a partnerekkel

Téged keresünk, ha:

  • legalább 2 éves szállodai rendezvénylebonyolító tapasztalattal rendelkezel (preferáltan 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat)
  • járatos vagy komplex projektek vezetésében
  • pontosan vezeted az adminisztrációt
  • kiváló szervező vagy, és hatékonyan tudsz párhuzamosan futó projekteket menedzselni
  • van tapasztalatod kisebb csapatok munkájának koordinálásában (nem szükségszerűen, mint felettesük)
  • igényes vagy a munkádra
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület (Wysocki utca)

Pozíció megjelölésével várjuk angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: