Reaktív nemzetközi association sales menedzser | Visit Hungary

Forrás: turizmus.com

 2023. január 30. 13:40

A Magyar Turisztikai Ügynökség Cégcsoport leányvállalata, a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nzrt. pályázatot hirdet Reaktív nemzetközi association sales menedzser munkakör betöltésére a Kongresszusi Iroda csapatában.

A munkakör célja a Kongresszusi Iroda üzletfejlesztési stratégiájának és éves értékesítési tervének eredményes megvalósítása. A munkakör kiemelt feladata a Kongresszusi Irodához érkező ajánlatkérések magas színvonalú és hatékony kidolgozása, valamint koordinálása a magyarországi szolgáltatókkal együttműködve. Mindezen tevékenységek eredményeképp a munkatárs jelentősen hozzájárul a magyarországi üzleti szegmens turisztikai kínálatának fejlesztéséhez és a szektor forgalomnövekedéséhez.

Feladatok:

  • Folyamatosan nyomon követni a nemzetközi kongresszusi és üzleti piacon elérhető lehetőségeket, valamint hozzájárulni nagy létszámú, nívós nemzetközi rendezvények budapesti és magyarországi megvalósításához
  • A Kongresszusi Irodához beérkező üzleti lekérések kezelése, egyeztetése a hazai szolgáltatókkal, az ajánlatadási folyamat menedzselése, információszolgáltatás és tanácsadás az érintetteknek
  • A magyarországi üzleti és vállalati turisztikai szektorban érdekelt szolgáltatók folyamatos tájékoztatása és koordinálása a versenyképes és innovatív közös ajánlatok kidolgozása érdekében
  • A Kongresszusi Iroda konferencia nagyköveti programjának működtetése, az ehhez kapcsolódó pályázatok meghirdetése, lebonyolítása
  • Prezentációk, workshopok és edukációs fórumok keretében a kiemelt magyarországi attrakciók ismertetése
  • Tanulmányutak, szakmai helyszínbejárások szervezése
  • Részvétel releváns szakmai rendezvényeken, kiállításokon
  • Folyamatos kapcsolattartás és partneri hálózat fejlesztése a releváns magyar és nemzetközi partnerek körében (utazásszervezők, rendezvényszervezők, közlekedési vállalatok képviselői, egyéb szolgáltatók)

Szakmai követelmények:

  • Szakképzettség: felsőfokú végzettség
  • Szaktudás: a magyar és nemzetközi kongresszusi és üzleti rendezvényszervezői piac átfogó ismerete, a turisztikai szektor működésében, aktuális trendjeiben való jártasság
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • Több idegen nyelv ismerete
  • Pályázatírási és koordinációs tapasztalat

Személyes követelmények:

  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó együttműködő képesség
  • Projektszemlélet, projektmenedzsment-szemlélet
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stratégiai szemlélet
  • Eredményorientáltság
  • Rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Elhivatott, inspiráló csapat
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Véges telefon, laptop
  • Cafeteriajuttatás

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15–23.

Jelentkezni IDE kattintva, a Karrieroldalunkon lehet.