Recepciós munkatárs | Magyar Turisztikai Ügynökség

Forrás: turizmus.com

 2023. január 30. 12:14

Könnyen kapcsolatot tudsz teremteni az emberekkel és szeretsz másoknak segíteni? Rendelkezel recepciós tapasztalattal? Akkor köztünk a helyed! A Magyar Turisztikai Ügynökség csapata munkatársat keres Recepciós munkatárs munkakörbe, a következő feltételekkel:

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Partnerek, vendégek fogadása
  • Az iroda mindennapi működésének támogatása
  • A központi levelezőrendszerbe beérkező levelek feldolgozása és továbbítása
  • Telefonok/e-mailek kezelése
  • Tárgyalók foglalásának kezelése, megbeszélések gördülékeny működésének támogatása
  • A postai és futár küldemények kezelése, hatékony szétosztása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 1-3 év tapasztalattal rendelkezel recepció területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Erkölcsi feddhetetlenség (erkölcsi bizonyítvány)
  • Számítástechnikai és kommunikációs eszközök készség szintű ismerete
  • Előnyt jelent: tanári végzettség, animátori tapasztalat

Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság jellemez
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel bírsz
  • Talpraesettnek, proaktívnak tartod magad, jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Önálló munkavégzés jellemez,
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség vagy

Ami vár Rád a munkahelyen:

  • Kiszámítható munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15–23.

Jelentkezni IDE kattintva, a Karrieroldalunkon lehet.