Recepciós-pénztárosi állás a VR Vidámparkban

Forrás: turizmus.com

 2022. május 29. 12:33

A VR Vidámparkot 2019 novemberében a Nyugati pályaudvar mellett nyitottuk meg. A legmagasabb vendégélményt a ma elérhető legfejlettebb technológiai lehetőségekkel (a szimulátoroktól a 4D-s VR-élményekig), a virtuális valóság segítségével biztosítjuk.

Mindemellett szeretnénk valamelyest pótolni a fővárosban a vidámpark hiányát is, a jövő vidámparkjával. A VR Park Hungary Kft. az első olyan VR élménypark üzemeltető cég Európában, amely az operáció mellett virtuális valóság élményfejlesztéssel is foglalkozik. A cégcsoport tulajdonosi körének közel 20 éves szakmai múltja a szórakoztatóiparban biztos alapot nyújt Európa első VR vidámparkjának, amely egyben Európa legnagyobb VR élményközpontja is.

Főbb feladatok:

  • Jegyeladás és check-in
  • Pénztárgép és bankkártya terminál kezelése
  • Foglalási rendszer használata
  • Információnyújtás az érdeklődő vendégeknek
  • Játékmesterek koordinálása
  • Büfé- és merch-termékek árusítása

Elvárások:

  • Angol - kommunikációképes szint

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Pénzkezelési tapasztalat

Munkaidő: Havi 16-20 napos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, VR Park Hungary Kft.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz