Reservation agent / Szobafoglalás – Szallodak.hu

Forrás: turizmus.com

 2023. március 10. 16:55

A Szallodak.hu Reservation Agent pozícióra keresi legújabb csapattagját az egyéni szobafoglalási területére.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Precizitás

Milyen feladatok várnak a leendő csapattagunkra?

  • Szobafoglalások, visszaigazolások, árajánlatok küldése
  • Kapcsolattartás a szállodákkal és a megrendelőkkel telefonon és írásban Beérkezett foglalások napi színtű kezelése
  • A feladat ellátásához szükséges betanítást senior kollégáink végzik

Előny:

  • Szállodák ismerete
  • Online idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • A+ kategóriás munkahely
  • Telefon
  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • Önálló és jól mérhető munkavégzés

A fényképes önéletrajzokat – az elvárásaink biztosítása mellett – az alábbi e-mail-címre várjuk, a fizetés megjelölésével.

A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.