Sales manager

Forrás: turizmus.com

 2021. május 10. 13:35

A Turizmus Kft., Magyarország piacvezető turisztikai kiadója és online kommunikációs B2B-platformja, aktív turisztikai PR- és rendezvényügynökségi üzletággal, sales managert keres.
Főbb feladatok:
  • A Turizmus Kft. termékportfóliójának értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • Új üzleti partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Piaci helyzet és piaci szereplők figyelemmel kísérése, üzletfejlesztési lehetőségek folyamatos keresése
  • Árajánlatok, szerződések, megállapodások előkészítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása, sales tevékenység dokumentálása, riportok készítése a management felé
  • Aktív kapcsolattartás a cég társrészlegeivel (szerkesztőség, rendezvénycsapat)
  • A Kiadó képviselete különböző szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett több éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, teljesítményorientáltság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • MS Office és Google Táblázatok magabiztos ismerete
  • Turisztikai és vendéglátóipari szektor ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Meglévő, élő ügyfélkapcsolati rendszer
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Online felületek értékesítésében, rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes bérezés (alap+jutalék)
  • Céges mobil
  • Összetartó, támogató csapat
  • Rugalmas munkaidő, home office-lehetőség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a nettó bérigény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk.