Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. július 05. 07:00

ÚJ KOLLÉGÁT KERESÜNK DINAMIKUS CSAPATUNKBA! Ha értékesítettél már online terméket, médiafelületet, jártas vagy a digitális marketingtrendekben, ismered a budapesti és országos HoReCa- és turisztikai szektort, és számokkal sem állsz hadilábon, közöttünk a helyed!

Főbb feladatok:

  • Új partnerek felkutatása a HoReCa és a beutaztató turizmus területén
  • A termékek és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítése
  • Ajánlatok, csomagajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződések, megrendelések előkészítése

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat preferáltan a HoReCa- és turisztikai szektorban
  • Kiváló tárgyaló, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai tudás (Word, Excel, MS Outlook alapos ismerete)
  • Print és online kiadványok, hirdetési felületek ismerete
  • A tárgyalások során az ügyfél igényeinek felmérése: prezentálja a lehetőségeket és a roadmap alapján a megoldásokat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai/éttermi/rendezvény szolgáltatások értékesítése terén szerzett tapasztalat
  • Már meglévő budapesti és/vagy országos kapcsolatrendszer
  • Multinacionális ügyfelek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdés

Munkaidő: kötetlen

Munkavégzés helye: Budapest/országos

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Részletes, fényképes, magyar nyelvű CV