SALES MANAGER – debreceni régió (4-6 órában)

Forrás: turizmus.com

 2022. július 28. 16:40

A több évtizedes hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkező Special Effects Zrt. piacvezető a komplex audiovizuális szolgáltatások nyújtása, valamint konferencia- és rendezvényinstallációk tervezése és kivitelezése terén. A cég szakmai tapasztalatával és felkészültségével, a minőségi szolgáltatásba vetett hitével, korszerű eszközparkjával, továbbá kimagaslóan képzett szakértői gárdájával nemcsak ügyfelei, hanem alkalmazottai számára is megbízható választás.

Főbb feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek, kliensek felkutatása, szűrése, minősítése, megszerzése, kezelése, mint elsődleges kapcsolattartó
  • Special Effects alapszolgáltatásainak értékesítése
  • Aktív részvétel egyes marketingakciókban, továbbá a cég képviselete a szakmai kiállításokon és vásárokon
  • Meglévő és új ügyfelek rendezvénytechnikai megkereséseinek magas színvonalú kezelése
  • A zökkenőmentes lebonyolítás biztosítása belföldi rendezvények tekintetében
  • A sikeres együttműködés utókövetéseként további üzletek proaktív generálása
  • Teljes körű projektmenedzsment: a rendezvényekhez közvetve és közvetlenül kapcsolódó előkészítő és szervező feladatok teljesítése (ajánlatok, szerződések, megrendelések elkészítése stb.), illetve koordinálása, továbbá a rendezvények kivitelezése és lezárása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a partnerekkel

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 2 éves proaktív értékesítői tapasztalattal rendelkezel (preferáltan a turizmus területén szerzett tapasztalat)
  • Járatos vagy komplex projektek vezetésében
  • Pontosan vezeted az adminisztrációt
  • Kiváló szervező vagy, és hatékonyan tudsz párhuzamosan futó projekteket menedzselni
  • Van tapasztalatod kisebb csapatok munkájának koordinálásában (nem szükségszerűen mint felettesük)
  • Igényes vagy a munkádra
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kiépített iparági kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon és laptop
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Otthoni munkavégzés lehetősége

Munkaidő: Részmunkaidő (4 vagy 6 óra)

Munkavégzés helye: Debrecen, Agora - Debrecen (Barna utca)