Sales Manager - Tripelio

Forrás: turizmus.com

 2021. november 17. 12:37

A Tripelio egy korai fázisban lévő TravelTech startup, célunk a szálloda-vendég interakciókat egy új szintre emelni. Szállásadók számára egy digitális guest management platformot építünk, foglalható szolgáltatásokkal felállított turisztikai piactérrel. Csapatunkat jelenleg marketing, sales és operációs területeken bővítjük.

Főbb feladatok:

  • Full-cycle B2B sales tevékenység szállodai partnerkör bővítésére
  • Piacszerzési stratégia alakítása és implementálása
  • Proaktív lead generálás, demo meetingek szervezése, lebonyolítása és utókövetése
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás és igények monitorozása
  • A piaci visszajelzésekre építve részvétel az új fejlesztési irányok kialakításában
  • Startupként minden nap hoz új kihívásokat, amely változatossággal bővítheti ki a sales feladatkört

Elvárások:

  • Önálló munkavégzéshez proaktív hozzáállás és kritikus gondolkodás
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Tolerancia a bizonytalanságra a termék piaci pozicionálásának megtalálásáig
  • Szállodai tapasztalat és sales tevékenység fontos feltétel, startup vagy szoftvertermékkel kapcsolatos tapasztalat nagy plusz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Részben távoli munkavégzés
  • Beleszólás a termékirány alakításába
  • Izgalmas problémákra gyorsan változtatható megoldásokkal javíthatjuk több szálloda vendégeinek utazási élményét
  • Valódi agilis munkakörnyezet, ahol igyekszünk maximalizálni az el nem végzett munkát

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz (angol vagy magyar), LinkedIn profil link