Sales menedzser

Forrás: turizmus.com

 2023. február 27. 16:08

A több mint 20 éve a rendezvénytechnikai piacon tevékenykedő H.G. Event Technics Kft. várja azt az új csapattagot, aki a cég értékesítéséért lesz felelős. Ha munkádban neked is fontos a szakértelem és rugalmasság, akkor gyere és csatlakozz!

Főbb feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek, új ügyfelek felkutatása, minősítése és kezelése
  • Ügyfélkapcsolatok minőségi ápolása
  • A H.G. Event szolgáltatásainak értékesítése
  • A H.G. Event képviselete a szakmai kiállításokon és vásárokon
  • Rendezvénytechnikai megkeresések magas színvonalú kezelése és szerződött üzletté konvertálása
  • A rendezvények lebonyolításához kapcsolódó szervezési feladatok (például ajánlatok, szerződések, megrendelések elkészítése)

Elvárások:

  • Legalább 4 éves értékesítői tapasztalatod van (preferáltan hasonló területen vagy szállodai / ügynökségi rendezvényszervezőként / értékesítőként)
  • Az első gondolatod mindig a „hogyan igen”, azaz a felmerülő problémákra a megoldást keresed
  • Az ügyfelek igényeinek maximálisan megfelelve szem előtt tartod a cég profitábilis működését
  • Igényes vagy a munkádra
  • Érdeklődsz a rendezvénytechnika iránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • Jogosítvánnyal rendelkezel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai, ügynökségi, céges kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett jövedelem
  • Céges autó
  • Céges telefon és laptop
  • Szakértő csapat
  • Otthoni munkavégzés lehetősége

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 353.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz