Sales munkatárs, Park-Klub Eger

Forrás: turizmus.com

 2017. december 08. 15:30

A Park – Klub cégcsoport egri szállodája folyamatosan bővülő sales csapatába új Munkatársat keres!

A legfontosabb feladatok:

  • OTA oldalak ismerete és kezelése.
  • Közösségi kommunikáció elősegítése.
  • Saját online foglalási rendszer fejlesztésében való együttműködés.
  • Napi sales feladatok ellátása, partnerszerzés és meglévő ügyfélkezelés.
  • Rendezvényszervezési feladatok.

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német
  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, teherbírás
  • Nyitottság a rugalmas munkavégzésre
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek a Word és Excel vonatkozásában

Előnyt jelent:

  • Szállodai értékesítési területen és/vagy recepción szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai program ismerete.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és folyamatosan fejlődő munkahelyet.
  • Egyéni teljesítmények és üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Jelképes árú főétkezést, cafetéria hozzájárulást.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket Partnerszállodáinkban.

Az érdeklődők magyar/angol-német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Kovács – Szalók Adrienn, értékesítési vezető

(X)