Senior pénzügyi munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 15. 13:10

Senior pénzügyi munkatársat keres Budapest legnagyobb, hibrid üzemeltetésű (hotel és student house) szálláshelye, a 418 szobás Dean’s College Hotel.

Főbb feladatok:

A Dean’s College Hotel pénzügyi tevékenységének vezetése:

  • Üzleti tervezés és előrejelzések készítése
  • Cash flow elemzés
  • A szálloda működéséhez kapcsolódó pénzügyi műveletek koordinálása és a szálloda pénzügyi munkájában résztvevő kollégák munkájának irányítása
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése és prezentálása
  • Vezetői információs rendszer folyamatos frissítése
  • Együttműködés a könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, egyéb vizsgálatok szereplőivel
  • Pénzügyi és adónyilvántartások vezetése
  • Szerződések, okiratok előkészítése, ellenőrzése és nyilvántartása

Elvárások:

  • Minimum 3-4 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú (pénzügyi vagy számviteli) szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés és jó problémamegoldó készség
  • Partnerkommunikációban szerzett gyakorlat
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office magabiztos ismerete)
  • Szállodai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Micros Opera rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • Belvárosi, prémium kategóriás munkakörnyezet

Munkaidő: teljes munkaidő, H–P 9:00–18:00

Munkavégzés helye: Forestay Group, 1054 Budapest, Szabadság tér 7., Bank Center Irodaház

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz