Spa recepciós

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 01. 16:30

A budapesti Magnolia Day Spa recepciós munkatársat keres hétköznapi/hétvégi műszakokba.

Főbb feladatok:

  • Recepciós, ügyfélszolgálati és irodai adminisztratív feladatok ellátása professzionális szinten.

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Magas motiváltság
  • Önálló munkavégzés, precizitás, megbízhatóság, szervezőkészség
  • Felhasználói szintű MS Word/Excel/Outlook
  • Tárgyalóképes, minimum közép szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Spában, szállodában szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Rugalmas beosztás (munkaidő hétfőtől vasárnapig, előre egyeztetett beosztás szerint)
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Munkaidő: Kezdetben részmunkaidő, majd a későbbiekben teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Magnolia Day Spa

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Kérjük, írja meg nettó bérigényét egy 8 órás teljes munkaidős állás esetén!