SUPPORT SPECIALIST (magyar-román nyelven) - A Previo.hu Support csapata közös sütizésre vár!

Forrás: turizmus.com

 2024. február 13. 13:30

Beszélsz magyarul és románul? Van szállodai, szálláshely üzemeltetési tapasztalatod? Szívesen eszel pizzát és tortát céges összejöveteleken? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Dinamikus növekedési pályán lévő cég, még nagyobb tervekkel. Szuper csapat, tökéletes work-life balance. Nem érdemes kihagyni! Szálláshely-menedzsment rendszerekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi cégcsoporthoz tartozó, regionális vezető szerepet betöltő cégünk support csapatába keresünk új kollégát teljes állású munkakörbe, budapesti, részben irodai, részben otthonról végezhető pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Hotelmenedzsment-rendszereink és a hozzájuk tartozó egyéb megoldásaink beüzemelése, betanítása, működési támogatása munka- és ügyeleti időben
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás, segítségnyújtás céges partnereinknek
  • Szoftverfejlesztések, -javítások tesztelése, ellenőrzése
  • Egyedi projektek menedzselése
  • Fejlesztések egyeztetése

Elvárások:

  • Korábbi szállodai és/vagy turisztikai szoftver támogatói, értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • IT-megoldások iránti érdeklődés
  • Középfokú végzettség
  • Román nyelv magas szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szoftverek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélkapcsolati/IT-support-tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerek, CMS-rendszerek, egyéb webes szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Tanulmányok támogatása
  • Ügyeleti rendelkezésre állási díj

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Previo.hu Kft.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Küldd meg önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre.