SVÁJCI-MAGYAR REFERENS/TOLMÁCS, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. június 04. 14:23

Külföldi leányvállalatokkal rendelkező budapesti székhelyű cég keres
megbízható francia nyelvtudással és kellő motivációval rendelkező munkatársat  az egészségturizmussal foglalkozó cégcsoportjába
SVÁJCI-MAGYAR REFERENS/TOLMÁCS pozícióba.

Amit elvárunk:
• magabiztos francia nyelvtudás
• jó kommunikációs készség
• precíz, önálló munkavégzésre való alkalmasság
• ambíció, empátia, csapatszellem

Előnyt jelent:
• német nyelvtudás
• értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
• social media skills

Amit kínálunk:
• átlagon felüli munkakörnyezet
• inspiráló munkahelyi légkör
• változatos feladatok
• versenyképes jövedelem
• hosszú távú perspektíva

Munkavégzés helye: Budapest (bizonyos időközönkénti külföldi utazással)

Munkavégzés keretei:
• határozatlan idejű szerződés
• 3 hónap próbaidő
• heti 40 órás munkahét H-P ( rugalmas kétműszakos beosztás)

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő címen várjuk:

(X)