Szakmai munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. június 30. 17:00

Azonnali kezdéssel szakmai munkatársat keresünk a Falusi és Agroturizmus Országos Szövetsége Központi Irodájába.

Főbb feladatok:

  • Megyei szervezetek tájékoztatása, kapcsolattartás
  • Hírlevelek szerkesztése, honlapok aktualizálása
  • Social media felületek kezelése
  • Munkatársak és az iroda munkafolyamatának támogatása
  • Elektronikus és papíralapú dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás a vendéglátókkal
  • Nemzeti Tanúsító Védjegy – egyeztetés a minősítőkkel és a pályázókkal
  • Iroda fenntartásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (turizmus)
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Empátia és szociális érzékenység
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vállalkozói megbízás vállalása
  • Rugalmas személyiség
  • Fiatalos lendület

Amit kínálunk:

  • Azonnali belépés lehetősége
  • Kreatív munka egy országos szövetségnél
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1077 Budapest, Király utca 93.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz, bérigény-megjelöléssel.