Szallas.hu - Technical support specialist

Forrás: turizmus.com

 2023. január 17. 16:41

Szeretsz elveszett adatok után nyomozni és hibákat megtalálni? Ha emellett még a rendszeres telefonos egyeztetéstől sem riadsz vissza, és azt sem bánod, hogy a Szallas.hu-n megjelenő áraknak a munkád révén mindig tizedesre pontosan egyezniük kell, akkor téged keresünk!

Főbb feladatok:

  • Szálláshelyek Channel Manager kapcsolatának létrehozása
  • Szálláshelyek technikai problémáinak megoldása telefonon és e-mailen
  • Rendszeres szóbeli és írásbeli kapcsolattartás partnerekkel és fejlesztőinkkel
  • Logok, hibák elemzése
  • Statisztikák, jelentések készítése

Elvárások:

  • Profi problémamegoldó képességed legyen
  • Kiválóan kommunikálj írásban és szóban, elsőként Veled fognak kapcsolatba kerülni a szállásadó partnereink
  • Légy adatorientált, és gondolkozz analitikusan
  • Rendszerszemlélet jellemezzen
  • Bátran beszélj és levelezz angolul

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ismered és használtad már a Channel Manager szoftvert
  • Jól kiismered magad a szállodaipari árazás világában
  • Dolgoztál már online szállásfoglalási portállal
  • Rendelkezel API, Feed ismeretekkel
  • Rendelkezel alapszintű adatbázis ismeretekkel, mint XML, SQL
  • Magabiztos vagy Excelben és Powerpointban, mert gyakori kapcsolatban lesztek
  • Legyen technikai support tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Biztos állást egy lendületes, fiatalos csapatban, ahol mindenki megtalálja számítását
  • Szép-kártya juttatás
  • Szülinapi plusz szabadnap
  • Támogatott szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények
  • Home office lehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV