Szálloda és irodaház üzemeltetési vezető, Budapest, XI. kerület

Forrás: turizmus.com

 2018. január 08. 17:40

Főbb feladatok, munkák:

  • szálloda és irodaház műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • a beosztottak feladatainak megszervezése, a karbantartási munkák felügyelete, minőségellenőrzése,
  • karbantartási és üzemeltetési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások kezelése, ellenőrzése,
  • az elektronikus rendszeren keresztül a bejelentések nyomon követése, kivizsgálása, a szükséges intézkedések megtétele,
  • az üzemeltetéshez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése (ajánlatkérések, megrendelések, szerződések előkészítése, bejövő számlák leigazolása, költséghatékony gazdálkodás)
  • alvállalkozókkal, kötelező jellegű karbantartásokat végző cégekkel való kapcsolattartás és minőség-ellenőrzés
  • új beruházások és felújítások lebonyolítása,
  • hatósági jogszabályok szerinti előírások betartásának megszervezése, ellenőrzése,
  • vezetői beszámoló hetente, naprakész tájékoztatás.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (pl. épületgépész vagy létesítménymérnöki)
  • min. 3 éves szálloda vagy irodaház ingatlanüzemeltetés területén megszerzett vezetői tapasztalat
  • Önálló, minőség orientált munkavégzés
  • Jó szervezői készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Ingyenes munkahelyi étkezés

Előny: angol társalgási szintű nyelvtudás, jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:

(X)