Szálloda és irodaház üzemeltető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 25. 16:14

SZÁLLODA és IRODAHÁZ ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Főbb feladatok, munkák
- szálloda és irodaház műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása,
- a beosztottak feladatainak megszervezése, a karbantartási munkák felügyelete, minőségellenőrzése,
- karbantartási és üzemeltetési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk, nyilvántartások kezelése, ellenőrzése,
- az elektronikus rendszeren keresztül a bejelentések nyomon követése, kivizsgálása, a szükséges intézkedések megtétele,
- az üzemeltetéshez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése (ajánlatkérések, megrendelések, szerződések előkészítése, bejövő számlák leigazolása, költséghatékony gazdálkodás)
- alvállalkozókkal, kötelező jellegű karbantartásokat végző cégekkel való kapcsolattartás és minőség-ellenőrzés
- új beruházások és felújítások lebonyolítása,
- hatósági jogszabályok szerinti előírások betartásának megszervezése, ellenőrzése,
- vezetői beszámoló hetente, naprakész tájékoztatás.

Elvárások:
• felsőfokú szakirányú (pl. épületgépész vagy létesítménymérnöki) végzettség
• min. 3 éves szálloda vagy irodaház ingatlanüzemeltetés területén megszerzett vezetői tapasztalat
• önálló, minőségorientált munkavégzés
• jó szervezői készség

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Cafeteria
• Ingyenes munkahelyi étkezés

Előny:
• angol társalgási szintű nyelvtudás, jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi címen:

(X)