TDM menedzser, Alsóörs, Balaton Riviéra turisztikai Egyesület

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 04. 15:35

A Balaton Riviéra Turisztikai Egyesület TDM menedzsert keres.

Főbb feladatok:

  • Az Egyesület tagságának érdekképviselete, vásári és egyéb megjelentetésük szervezése, lebonyolítása
  • Tourinform iroda vezetése
  • A balatoni tavaszi és őszi szezonok megteremtése érdekében rendezvények szervezése
  • Kapcsolatok ápolása
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász – turizmus) és minimum 3 éves gyakorlat a turizmus területén
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendezvényszervezési gyakorlat
  • TDM munkaszervezetben szerzett gyakorlat
  • Versenyszférában szerzett marketinges gyakorlat
  • Szállodai értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.
  • Dinamikus, proaktív személyiség, kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyei légkör
  • Kiépült, ápolt kapcsolatrendszer
  • Egyéb juttatások
  • Bérezés megegyezés szerint

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével.