Tourinform irodavezető

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 01. 14:00

A kétszeres Magyar Brands Kiváló Munkáltatói Márka díjas Büki Gyógyfürdő Zrt. desztinációs feladataihoz Tourinform irodavezetőt keres.

Főbb feladatok:

  • Az új helyen nyíló Tourinform Bükfürdő turisztikai információs iroda irodavezetői feladatainak ellátása
  • A Tourinform Névhasználati Kézikönyvnek megfelelő működés biztosítása
  • Magyarország turisztikai országmárkájának, valamint Bükfürdő márkaüzeneteinek kommunikálása
  • Versenysemleges információszolgáltatás
  • A NETA adatbázis kezelése
  • Országos és regionális kiadványok bemutatása, vendégek részére történő átadása
  • A bükfürdői turisztikai desztinációs marketing szervezésében, kialakításában történő közreműködés

Az irodavezetőnek a belépést követő második hónapban a Magyar Turisztikai Ügynökség által összeállított kérdőíves online szakmai tudáspróbát szükséges tennie.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség VAGY
  • Felsőfokú végzettség és legalább 5 éves turisztikai szakmai gyakorlat
  • Középfokú német nyelvvizsga
  • Számítógépes alapismeret
  • Bükfürdő és környékének kiváló ismerete

Az irodavezető kinevezéséhez a Magyar Turisztikai Ügynökség egyetértő szakmai véleménye szükséges, amelyet a munkáltató szerez be, arról a jelentkezőknek előzetesen nem kell gondoskodniuk.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol/cseh nyelvtudás
  • NETA ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés, kiegészítő juttatások
  • Megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, motivált csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Büki Gyógyfürdő Zrt., Bükfürdő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél (bruttó bérigénnyel)