Travel consultant (Leisure, groups), Budapest, JTB Hungary / Japánspecialista

Forrás: turizmus.com

 2018. május 18. 16:18

A JTB Hungary / Tumlare Corporation Hungary Kft. utazásszervező vállalat piacvezető a japán és nemzetközi utaztatás területén, az európai utazási piacon. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cégünk működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi.

Budapesti irodánkban működő kiutazási részlegünk Utazási tanácsadó
munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:
• Teljeskörű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek, egyéni utasok és csoportok részére
• Repülőjegy foglalás és kiállítás
• Szállásfoglalás
• Autó- és buszbérlés, transzferek lebonyolítása
• Vasútjegyek értékesítése
• A megrendelők által elfogadott ajánlatok teljes körű lebonyolítása
• Számlázás, statisztikák készítése
• Kapcsolattartás a cég nemzetközi irodahálózatának munkatársaival
• Céges rendezvényeken való részvétel

Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Repülőjegy-értékesítői tapasztalat
• Kiemelkedő angolnyelv-tudás szóban és írásban
• Kíváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyök:
• Japán, vagy más ázsiai desztinációk alapos ismerete
• Japán kultúra iránti érdeklődés

Amit kínálunk:
• Változatos, kreatív munka
• Fiatalos összetartó csapat, együttműködés a nemzetközi hálózat munkatársaival
• Study tour és utazási lehetőség
• Versenyképes fizetés és bónusz lehetőség

Kezdés várható időpontja: azonnal
Kérjük, mellékelje magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igényének megjelölésével. (Kin Péter)

(X)