Turista informátor

Forrás: turizmus.com

 2021. július 08. 11:00

Turista informátort keres a Budapest Brand Nonprofit Zrt. a belvárosi Budapestinfo turista információs irodájába.

Főbb feladatok:

  • Budapesten tartózkodó külföldi és belföldi turisták, helyi lakosok hiteles tájékoztatása
  • A Budapest Brand Nonprofit Zrt. által forgalmazott termékek és szolgáltatások (elsősorban Budapest Card, másodsorban egyéb termékek és szolgáltatások) értékesítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó, valamint egyéb szükséges adminisztráció elvégzése, továbbá készpénzkezelés

Elvárások:

  • Budapest mint desztináció idegenforgalmi és kulturális ismerete
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol és még egy idegen nyelv magas szintű ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek: felhasználói szintű Windows és Office alkalmazások
  • Büntetlen előélet
  • Sales szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelvek ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix alapbér és jutalék
  • Cafeteria juttatás

Munkaidő: folyamatos munkarend hétfőtől vasárnapig

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű önéletrajz

Jelentkezési határidő: 2021. július 19.

Ha érdekesnek találod a munkakört, várjuk jelentkezésedet a
Racz-Lenkei.Katalin@budapestbrand.hu címen, fizetési igényed megjelölésével, a tárgyban „Turista informátor” pozíció megjelöléssel.

Kezdés: 2021. augusztus 1.