Turisztikai termékmenedzser

Forrás: turizmus.com

 2022. november 16. 10:46

A Budapest Brand nZrt. a Főváros hivatalos turisztikai marketingszervezete. Ha érdekel a turizmus, a városmarketing, a turisztikai termékek és szolgáltatások világa, a szemléleted termékfejlesztés-, partnerkapcsolat- és sales központú, várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok:

  • A turisztikai kedvezménykártya, a Budapest Card szolgáltató partnereivel való folyamatos kapcsolattartás, együttműködési és elfogadóhelyi szerződések előkészítése
  • A turisztikai kedvezménykártya-rendszer folyamatos felügyelete és tartalmi fejlesztése, új partnerekkel való együttműködések kialakítása
  • A Budapest Card viszonteladó-hálózatnak belföldi és külföldi fejlesztése
  • Nyilvántartások kontrollálása (kártyakészlet és -használat stb.)
  • Kártyához kapcsolódó kommunikációs eszközök tartalmának gondozása, információk begyűjtése, szerkesztése és ellenőrzése, marketingkommunikációs tevékenységet segítő adatok és információk begyűjtése a marketingcsoporttal közösen
  • Közreműködés a turisztikai kedvezménykártya kapcsán érkező telefonok, e-mailek megválaszolásában
  • Eseti kitelepüléseknél a kártya promotálása
  • Kapcsolattartás szakmai és társszervezetekkel

Elvárások:

  • Proaktív attitűd, kreatív, stratégiai gondolkodás projektmenedzsment-kompetenciákkal
  • Értékesítési szemlélet, hatékonyság és eredményorientáció
  • Precizitás, pontos adminisztráció kezelés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kedvezménykártya és/vagy online marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő, innovatív szervezet
  • Szakmai és piaci kihívások, sikerek
  • Szakmai kapcsolatrendszer
  • Külföldi szakmai utak
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria már próbaidő alatt
  • Határozatlan idős munkaszerződés három hónapos próbaidővel
  • Munkaidő: napi 8 óra, heti 1 nap home office biztosított
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkakezdés ideje: 2023. január

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest, Városház utca

Ha érdekel a feladat, a jelentkezéshez 2022. december 11-ig küldd el az alábbi e-mail-címre az önéletrajzodat Turisztikai termékmenedzser pozíció megjelöléssel, illetve fizetési igényedet tartalmazó motivációs leveledet.