Ügyvezető igazgató - Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft.

Forrás: turizmus.com

 2019. november 05. 16:45

Főbb feladatok:

  • A Hévízi Turisztikai Nonprofit Kft. ügyvezetői feladatainak ellátása
  • A szervezet napi feladatainak maghatározása, irányítása, ellenőrzése
  • Partnerkapcsolatok fejlesztése, ápolása
  • Értékesítési tevékenység
  • Pályázatok elkészítése, menedzselés, elszámolás
  • Kutatások, felmérések, vendégmegkeresések végzése
  • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel
  • Széles körű partnerségre épülő marketingakciók szervezése: kampányok, reklám (online, nyomtatott és elektronikus sajtó) direkt marketing megszervezése
  • Turisztikai termékfejlesztés ösztönzése és elősegítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség (turisztikai vagy közgazdasági)
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat turisztikai területen
  • Nyelvismeret, angol vagy német középfokú nyelvvizsga és a nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek: felhasználói szintű Windows és Microsoft Office alkalmazások, webes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Turisztikai szolgáltatás területén végzett vezetői tevékenység
  • További nyelv(ek) társalgási szintű ismerete
  • Települési turisztikai irányítási területen szerzett tapasztalat
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Pályázati projektmenedzsmentben való jártasság (tervezés, pályázatírás, projektmenedzsment, elszámolás)
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó képesség, kompromisszumkészség
  • Hévíz turizmusának mélyreható ismerete

Munkaidő:
8 óra/nap

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Rövid (max. 5 oldal) szakmai anyag Hévíz jelenlegi turisztikai helyzetéről, valamint a pályázó szakmai terveiről, javaslatairól a szervezetre vonatkozóan
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, nyelvvizsgát igazoló dokumentumok másolata
  • Bérezési igény megjelölése
  • Referenciák, esetleges támogató nyilatkozatok, ajánlások