Ügyvezető igazgatót keres a Leonardo da Vinci Művész–Feltaláló–Zseni kiállítás

Forrás: turizmus.com

 2019. április 08. 13:43

Magyar tulajdonú kiállításszervező vállalat keres munkatársat
ügyvezetői pozícióba

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Széles körű, naprakész ismeretek, megalapozott szakmai tudás
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Irodai szoftverek használata
  • Vállalati mérleg elkészítése

Főbb feladatok, munkák:

  • Tulajdonosok felé naprakész jelentések készítése
  • A kiállítás napi munkájának operatív irányítása
  • A beosztott kollégák munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Projektek hatékony, gazdaságos, megvalósításának felügyelete, ellenőrzése
  • Tervezett árbevétel és eredményelvárás teljesítése
  • Folyamatos piacfejlesztés
  • Üzletpolitika – üzleti stratégia meghatározása

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi email címre: