Ügyvezetői asszisztens / rendezvényszervezési asszisztens - Szallodak.hu

Forrás: turizmus.com

 2018. november 21. 13:30

A Szallodak.hu cégcsoport újabb pozícióra keres munkatársat:

Elvárások:
·         Nagy munkabírás
·         Rugalmasság
·         Talpraesettség és kiváló problémamegoldó készség
·         Angol nyelvtudás
·         Word, Excel, PowerPoint kiváló ismerete
·         Asszisztensi tapasztalat
·         Proaktív, kreatív hozzáállás

Amit kínálunk:

·         "A" kategóriás munkahely
·         Változatos munka
·         Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
·         Önálló és jól mérhető munkavégzés
·         Céges telefon
·         Azonnali munkakezdés
·         Ingyen kávé :)

Munkaköri feladatok felsorolása:
·         Ügyvezető munkájának elősegítése
·         Általános adminisztratív, operatív feladatok
·         Dokumentáció rendszerezés és archiválás, katalogizálás
·         Postai ügyintézés, levelek átvétele és illetékeseknek való eljuttatása
·         Vendégfogadás, vendégkezelés
·         Forgóeszközök beszerzése és nyilvántartása
·         Rendezvényszervező munkájának elősegítése: ajánlatok összekészítése, kapcsolattartás a helyszínekkel

Fényképes önéletrajzokat az elvárásaink biztosítása mellett az alábbi e-mail címre várjuk az alapfizetés megjelölésével:
A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.

(X)