Ügyvezetői asszisztens/ rendezvényszervezői asszisztens - Szallodak.hu csoport

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 08. 12:40

A Szallodak.hu cégcsoport újabb pozícióra keres munkatársat.

Elvárások:

  • Nagy munkabírás
  • Rugalmasság
  • Talpraesettség és kiváló problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • Word, Excel, PowerPoint kiváló ismerete
  • Asszisztensi tapasztalat
  • Proaktív, kreatív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • "A" kategóriás munkahely
  • Változatos munka
  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • Önálló és jól mérhető munkavégzés
  • Céges telefon
  • Azonnali munkakezdés
  • Ingyen kávé :)

Munkaköri feladatok felsorolása:

  • Ügyvezető munkájának elősegítése
  • Általános adminisztratív, operatív feladatok
  • Dokumentáció rendszerezés és archiválás, katalogizálás
  • Postai ügyintézés, levelek átvétele és illetékeseknek való eljuttatása
  • Vendégfogadás, vendégkezelés
  • Forgóeszközök beszerzése és nyilvántartása
  • Rendezvényszervező munkájának elősegítése: ajánlatok összekészítése, kapcsolattartás a helyszínekkel

Fényképes önéletrajzokat az elvárásaink biztosítása mellett az alábbi e-mail címre várjuk az alapfizetés megjelölésével:

A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.