Üzletvezető - VR Vidámpark, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. március 06. 16:10

Főbb feladatok:

  • A Te kezedben van a park irányításával kapcsolatos operatív feladatok ellátása a Park Igazgató irányítása alatt, beleértve a jegypénztáros, büfés, game master, karbantartó és IT-munkatársak felé történő delegációt, koordinálást, ellenőrzést és számonkérést.
  • Te felelsz a game masterek kiválasztásáért és megtartásáért, ami azt is jelenti, hogy kialakíthatsz egy megbízható és eredményes csapatot.
  • A park büféjének menedzselése (beleértve a beszerzések, az anyag- és árukészlet állandó felügyeletét is).
  • Miattad válik gördülékennyé a forgalmi tervek teljesítése és lebonyolítása.
  • A park zavartalan működését is Te biztosítod.
  • Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal – marketing, sales, karbantartás, IT.
  • Riportálsz – adminisztratív teendők is várnak rád – a vezetőség felé, hogy tudják, minden rendben van.

Elvárások:

  • Több éves vezetői tapasztalatod van.
  • Üzemeltetésben (kiskereskedelmi üzlet, szálloda, vendéglátóegység, kiállítás, sport/szórakoztató létesítmény) eltöltött idő előny.
  • Egy fiatalos csapat irányítása, ellenőrzése, motiválása a kisujjadban van.
  • Proaktív gondolkodás jellemez.
  • Pozitív kisugárzás és jó kommunikációs képesség jellemez téged.
  • Könnyen kezeled a változásokat.
  • Könnyedén látod át egy üzlet működését.
  • Megbízható és precíz személyiség vagy.
  • Nem okoz gondot az esetenkénti hétvégi munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Utat a fejlődéshez
  • Családias, barátságos légkört, igazi jó fej társaságot

Munkavégzés helye:
VR Park Hungary Kft., Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz