Vendéglátásterületi vezető szakértő | Magyar Turisztikai Ügynökség

Forrás: turizmus.com

 2023. január 30. 13:45

A Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. pályázatot hirdet Vendéglátásterületi vezető szakértő munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A vendéglátás területéhez kapcsolódó szakmai projektek támogatása
  • A vendéglátás területéhez kapcsolódó anyagok szakmai véleményezése
  • Turizmus- és vendéglátás-területi szakmai háttéranyagok írása, koordinálása
  • Együttműködés a Magyar Turisztikai Ügynökség egyéb területeivel és leányvállalataival a vendéglátást érintő szakmai projektekben
  • Szakmai rendezvényekhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vendéglátóhelyek fejlesztésében érintett kormányzati és nem kormányzati szereplőkkel, szakmai szervezetekkel, terméktanácsokkal, illetve az együttműködés elősegítése
  • Vendéglátóhelyek és ágazati szakmai információk folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Dokumentációs feladatok ellátása, részvétel adatszolgáltatások összeállításában
  • Belső prezentációk, háttéranyagok, kimutatások készítése.

Szakmai követelmények:

  • Gazdasági vagy turizmus-vendéglátás főiskolai/egyetemi végzettség
  • Vezető szakértői pozíció esetén minimum 5 éves, kiemelt vezető szakértői pozíció esetén minimum 7 éves (vezetői) gyakorlat a vendéglátás területén
  • Vendéglátóipar illetve szálláshelypiac alapos ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Word és Excel magas szintű ismeret
  • PowerPoint és Prezi készségszintű ismerete
  • Éttermi szoftver(ek) (RMS) vezetői szintű, kiemelt felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Étteremvezetői, illetve vendéglátási sales és marketingterületen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi és/vagy vidéki szakmai tapasztalat a vendéglátás területén
  • Étterem- vagy szállodaláncnál szerzett tapasztalat
  • Turisztikai szektorban vagy szolgáltatóiparra szakosodott tanácsadócégnél szerzett tapasztalat
  • Turisztikai-vendéglátóipari jogszabályi háttér ismerete
  • Egyéb idegennyelv-tudás (főként német, spanyol, francia nyelv)

Személyes követelmények:

  • Stratégiai szemlélet
  • Jó fogalmazási/írási képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Analitikus képesség
  • Alapvető szakértői és vezetői képességek
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Képesség csapatban történő együttműködésre
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Laptop
  • Cafeteriajuttatás a szabályzatnak megfelelően

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa u. 15–23., de egyéb helyszín és munkavégzési hely is az ország területén

Jelentkezni IDE kattintva, a Karrieroldalunkon lehet.